středa 20. dubna 2011

Odpady - kontakty a navigace

Bio odpady

Pro města, obce a živnostníky zajišťujeme činnosti související se tříděním a svozem komunálního odpadu. Hlavní činností je sběr, svoz a odstranění komunálního odpadu. Další velice perspektivní službou je sběr, svoz a recyklace tříděných složek komunálního odpadu jako je papír, sklo, plasty, případně bioodpady.  Praha je tímto projektem rozdělena do několika svozových oblastí, ve kterých domovní odpad likviduje jedna pověřená společnost. Provozování sběrných středisek odpadů. Praha je tímto projektem rozdělena do několika svozových oblastí, ve kterých domovní odpad likviduje jedna pověřená společnost. Odpadové nádoby jsou majetkem naší společnosti a jsou na dobu trvání smlouvy pronajímány zákazníkům v ceně služby. Prodej a pronájem sběrových nádob. Pro města, obce a živnostníky zajišťujeme činnosti související se tříděním a svozem komunálního odpadu.

Jak na odpady

 Odvoz a odstranění nebezpečných složek komunálního odpadu. Odpadové nádoby jsou majetkem naší společnosti a jsou na dobu trvání smlouvy pronajímány zákazníkům v ceně služby. Odvoz a odstranění objemného odpadu. Provozování sběrných středisek odpadů. Odvoz a odstranění objemného odpadu. Odpadové nádoby jsou majetkem naší společnosti a jsou na dobu trvání smlouvy pronajímány zákazníkům v ceně služby. Součástí tohoto projektu je rovněž provozování a obsluha sběrných míst na separovaný odpad. Odpadové nádoby jsou majetkem naší společnosti a jsou na dobu trvání smlouvy pronajímány zákazníkům v ceně služby.¨ Další velice perspektivní službou je sběr, svoz a recyklace tříděných složek komunálního odpadu jako je papír, sklo, plasty, případně bioodpady. Společnost používá ke svozům odpadu techniku, která pokrývá široké spektrum požadavků zákazníků, přičemž jsou všechny vozy vybaveny, které přinášejí nezbytnou efektivitu a jsou šetrné k životnímu prostředí.

 Zajištění zpětného odběru elektrozařízení. Odpadové nádoby jsou majetkem naší společnosti a jsou na dobu trvání smlouvy pronajímány zákazníkům v ceně služby.

Další velice perspektivní službou je sběr, svoz a recyklace tříděných složek komunálního odpadu jako je papír, sklo, plasty, případně bioodpady. Součástí tohoto projektu je rovněž provozování a obsluha sběrných míst na separovaný odpad. Provozování sběrných středisek odpadů. Odpadové nádoby jsou majetkem naší společnosti a jsou na dobu trvání smlouvy pronajímány zákazníkům v ceně služby. Odvoz a odstranění nebezpečných složek komunálního odpadu. Odstraňování černých skládek. Další velice perspektivní službou je sběr, svoz a recyklace tříděných složek komunálního odpadu jako je papír, sklo, plasty, případně bioodpady. Provozování sběrných středisek odpadů. Zajištění zpětného odběru elektrozařízení. Provádíme svoz komunálního odpadu v Praze a některých přilehlých obcích.

 Součástí tohoto projektu je rovněž provozování a obsluha sběrných míst na separovaný odpad. Součástí tohoto projektu je rovněž provozování a obsluha sběrných míst na separovaný odpad. Sběr, svoz a odstranění směsného komunálního odpadu od občanů, podnikatelských subjektů a z rekreačních objektů. Provádíme svoz komunálního odpadu v Praze a některých přilehlých obcích.  Sběr, svoz a recyklaci tříděného odpadu (papír, plasty, sklo, nápojové kartony). Provádíme svoz komunálního odpadu v Praze a některých přilehlých obcích.  Odvoz a odstranění nebezpečných složek komunálního odpadu. Sběr, svoz a využití biologicky rozložitelného odpadu. Odvoz a odstranění nebezpečných složek komunálního odpadu. Odvoz a odstranění objemného odpadu.

 Sběr, svoz a recyklaci tříděného odpadu (papír, plasty, sklo, nápojové kartony). Zkušenosti v oblasti obsluhy území s mnoha tisíci obyvateli jsou aplikovány i v práci pro jednotlivé zákazníky tzv. živnostenského odpadu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.